„Latarnia w ciemności” oraz „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa”

Wczoraj, tj. 14 lutego zakończyły się oficjalne obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. Jako Fundacja także uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Jednak z racji uruchomienia nowego projektu „Latarnia w ciemności”, połączyliśmy ze sobą obydwa wydarzenia, a dokładnie połączył je nasz ekspert Marek Kaczeński wraz z małżonką Iloną.

Dnia 14 lutego zostali zaproszeni do Pruszcza Gdańskiego, ul. Chopina 19 do Kościoła „Nowa Nadzieja w Chrystusie” – niestety z powodu obostrzeń sanitarnych liczba miejsc była ograniczona. Tam po mszy opowiedzieli o swojej działalności na rzecz małżeństw/związków – czyli krótko o Miłości i Szacunku ( w Gdańsku jako „Fundamenty Miłości i Szacunku” w ramach Klubu Rodzica) -czyli krótkie wskazówki o wzajemnych relacjach w związku. Następnie opowiedzieli o nowym projekcie realizowanym przez Fundację zwanym „Latarnia w ciemności” (który to monitoruje Marek) – czyli o pomocy dzieciom w Pakistanie poprzez utworzenie placówki edukacyjnej. I tu miła niespodzianka – parafianie, uczestniczy spotkania zebrali na ten cel 680 zł – DZIĘKUJEMY!!

Ilona i Marek to też liderzy utworzonego pod koniec 2020 r. Klubu Rodzica w ramach Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego, gdzie czynnie wspierają małżonków, pary w rozwoju kompetencji komunikacyjnych,

Ilono, Marku – dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *