Nasza Fundacja uzyskała status organizacji pozarządowej. Możesz przekazać nam swój 1% KRS: 0000405669 Podaruj 1%

Spotkania “Miłość i szacunek”

Tworzymy atmosferę otwartości i akceptacji. Dzięki materiałom autora książki MIŁOŚĆ I SZACUNEK – Emersona Eggerichsa, będziemy się uczyć jak utrwalać kulturę miłości i szacunku w związkach, ze szczególnym naciskiem na związki małżeńskie. Warto wziąć udział w spotkaniach niezależnie od tego czy Wasze relacje kwitną czy czujecie, że potrzebujecie pomocy.

Miłość i szacunek to dwa kluczowe składniki udanych małżeństw. Uniwersytet waszyngtoński przebadał 2000 par na przestrzeni 20 lat i wyniki tych badań niejako zredukowały sukces małżeński do… MIŁOŚCI I SZACUNKU!  Rewolucyjne wyniki przynosi zastosowanie tego zalecenia. Kochane żony szanują swoich mężów, a szanowani mężowie okazują miłość swoim żonom. Oboje czują się szczęśliwi… Ideą spotkań jest dopomożenie temu szczęściu. Akcentujemy indywidualną pracę każdej osoby nad własną postawą przede wszystkim, a dopiero później można spojrzeć w tą drugą stronę…

Zatem jeśli chcesz szczęścia w swoim małżeństwie, związku, chcesz uczyć się jak okazywać miłość i szacunek, proponowany cykl spotkań jest właśnie dla Ciebie. Zacznie się on 28 września(czwartek) 2023 roku. o 18.30 Spotkania będą się odbywać co 2 tygodnie, ich część zasadnicza będzie trwała około 2 godziny, a później prowadzący stworzą “room” dla konsultacji indywidualnych. 

  • 1 spotkanie 28.09  – Łamanie lodów, zapoznanie, krótkie przedstawienie cyklu, a następnie temat: “Różowy i niebieski – nie gorszy czy lepszy, po prostu inny”  – pomoże docenić to, czym różnicie się od siebie .
  • 2 spotkanie – 12.10 “Hollywood czy Holy Word (Pismo Święte)” – pomoże stawić opór niekorzystnym wpływom współczesnej kultury 
  • 3 spotkanie -26.10 “Proporcja 80:20” – czyli na temat złych chwil w małżeństwie i jak nie dopuścić, by zatruły to co piękne –  pomoże przypomnieć Wam sobie to, co sprawiło że zbliżyliście się do siebie – 
  • 4 spotkanie -09.11 “Nie komunikacja, ale wzajemne zrozumienie” – pomoże m. in. zrozumieć, o co chodzi Twojej teściowej – 
  • 5 spotkanie – 23.11″Moja reakcja jest moją odpowiedzialnością” – pomoże w efektywny sposób kierować Waszą relacją 
  • 6 spotkanie – “07.12Nie zbaczaj z kursu” – da nam dodatkowe wejrzenie w motto każdej poprzedniej sesji połączone z zakończeniem i celebracją 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. 

OBOWIĄZUJE Zgłoszenie na kmk5@vp.pl bądź

tel: 603295924 

Skip to content