„Idzie nowe! Jan Uphagen wita dwór” 18.08.2020 r.!!

Prezes Jerzy Boczoń otwiera imprezę

 

Prezes Boczoń z Magdą Adamowicz – europosłanką

Dnia 18.08.2020 r. odbyła się impreza na którą zostaliśmy zaproszeni a zorganizowana została przez Fundację RC https://www.facebook.com/FundacjaRC/  z okazji odnowienia swojej siedziby, czyli Dworu Uphagena – dla wielu znanego pod nazwą „Pałac Ślubów” a dla naszej Fundacji to też adres siedziby. I dlatego też tam byliśmy.

Było około 130 gości, w tym radni m. Gdańsk, przedstawiciel Ministerstwa Kultury i europosłanka Magdalena Adamowicz – która swego czasu związana była z tym miejscem, z Fundacją RC.

Magdalena Adamowicz – europosłanka – słowo na otwarcie.

Ale więcej o imprezie, o osobach zaproszonych  poczytamy na: https://dziennikbaltycki.pl/gdansk-fundacja-rc-prezentuje-odnowiony-dwor-uphagena-prace-w-domu-organizacji-pozarzadowych-trwaly-16-lat/ar/c1-15134276?fbclid=IwAR3_4XU9MvKtAw2AJfMCQZddE_-799brO50G2QB1bEsZJFuNdZ0ggt0WcPs

Jeden z występów grupy teatralnej.

 

Ujęcie występu teatralnego – jednego z wielu.

Ilona Kaczeńska – wraz z mężem Markiem działa na rzecz Małżeństw – na zdjęciu z Prezesem Fundacji Wschodzące Słońce.

Fundacja RC, czyli Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych działa od 1993 r.! Ich działaniem jest kompleksowe wsparcie organizacji pozarządowych oraz innych oddolnych inicjatyw obywatelskich służących budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

By dowiedzieć się więcej o Fundacji RC i ich działaniach, proponujemy kliknąć w poniższy link: http://fundacjarc.org.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *