Miesięczne archiwum: październik 2017

KREATYWNE ZABAWY ŻŁOBKOWEJ CIOCI!!

Zapraszamy wszystkich chętnych na następną imprezę z udziałem Pani Marii Tomaszewskiej (info o osobie w zakładce: Nasi Specjaliści). Tym razem p. Tomaszewska poprowadzi zajęcia z Panią Danutą Kos – certyfikowaną opiekunką z pasją pracująca w żłobku w Rumi; autorka strony Żłobkowe Inspiracje, animator zabaw dla dzieci.

Dnia 25 listopada 2017 r. w Gdyni (dokładny adres podany będzie w późniejszym terminie), w godzinach: 9-15, ruszamy z warsztatami: KREATYWNE ZABAWY ŻŁOBKOWEJ CIOCI.

Szkolenie kierowane jest do wszystkich, którzy pracują z bardzo małymi dziećmi. Zapraszamy opiekunki żłobkowe, nianie, nauczycieli przedszkolnych pracujących w grupach żłobkowych, rodziców, a także studentów.

W programie:

• krótkie omówienie rozwoju dziecka

• klasyfikacja ćwiczeń z małymi dziećmi

• zabawy (dużo) dzięki którym każdy z typów ćwiczeń będzie mógł zostać włączony do codziennej pracy każdego opiekuna:

 zabawy ruchowe,

 zabawy inhibicyjno- incytacyjne,

 zabawy słowno-ruchowe,

 zabawy kształcące inwencję twórczą dzieci,

 prace plastyczne (wykonywanie niektórych prac).

 

Cena: 149 zł. UWAGA: PŁATNOŚĆ DOKONAĆ PO POTWIERDZENIU REJESTRACJI; dla firm – możliwość płatności w terminie 14 dni – po wystawieniu faktury. Osoby dokonujące wpłaty na konto otrzymają fakturę w dniu zajęć; istnieje możliwość dokonania płatności na miejscu.

UWAGA: Dla osób, które przyprowadzą 2 koleżanki, zniżka! W cenie: – certyfikat ukończenia szkolenia – skrypt z zabawami i słowami piosenek – CD z piosenkami – przerwy z kawą, herbatą i ciasteczkami.

Zapisy: spiewaki@poczta.onet.pl, tel 509-899-688