Miesięczne archiwum: grudzień 2020

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym 2021 r.
wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz wsparcie
składa:

Zarząd oraz Rada Programowa Fundacji dla Dziecka i Rodziny „Wschodzące Słońce”

I Pomorski Tydzień Białej Wstążki 01-07 grudnia ’20

Dziś 07 grudnia mija siódmy, ostatni dzień I Pomorskiego Tygodnia Białej Wstążki. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tą akcję, w szczególności władzom samorządowym naszego województwa pomorskiego. Dziękujemy za objęciem honorowego patronatu nad wydarzeniem przez p. Mieczysława Struka Marszałka Województwa Pomorskiego.

Specjalnie podziękowania dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku! Link na stronę FB Malborskiej szkoły: https://www.facebook.com/ZSP3Malbork.

Artykuły, które ukazały się podczas tej akcji będą dostępne na naszej stronie oraz można otrzymać, prośbę przesyłając na nasz adres: fundacja@wschodzaceslonce.org.pl.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Świadek w procedurze Niebieskiej Karty – asp. szt. Dominik Polsakiewicz, po raz drugi z artykułem.

Przedstawiamy Państwu już drugi artykuł, którego autorem jest asp.szt. Dominik Polsakiewicz z Komendy Policji Miejskiej w Gdańsku. Tym razem o roli świadka w procedurze Niebieskiej Karty. Gorąco polecamy i zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Historia, misja i wizja Białej Wstążki

Pierwszy artykuł z wielu, które ukażą się w ramach I Pomorskiego Tygodnia Białej Wstążki. Przedstawia na podstawie źródeł kanadyjskich, historię która dała impuls do powstania w 1991 r. w Kanadzie a potem na całym świecie Kampanii Białej Wstążki. Dodatkowo zamieszczono misję i wizję tej kanadyjskiej kampanii, która trwa nieprzerwanie od momentu powstania. Osoby, które będą chciały zainteresować się całokształtem działań Białej Wstążki, znajdą odpowiedni link, który ich tam skieruje.