Miesięczne archiwum: Listopad 2021

Materiał konferencyjny oraz artykuł – Małgorzaty Tomanik

Realizacja projektu współfinansowanego przez Woj. Pomorskie.

Szanowni Państwo! Zamieszczamy materiał konferencyjny oraz artykuł autorstwa Małgorzaty Tomanik z Kanady, naszego specjalisty od FASD.

Partner wspierający realizacją projektu oraz Kampanię STOP FAS
Partner wspierający realizację projektu oraz Kampanię STOP FAS
Działania problematyki FASD prowadzone w ramach Kampanii STOP FAS.

II Pomorski Tydzień Białej Wstążki 01.12-07.12.2021 r.

Patronat honorowy wydarzenia.

Szanowni Państwo, już 1 grudnia 2021 r ruszamy z obchodami II Pomorskiego Tygodnia Białej Wstążki. Tym razem współorganizatorem jest oprócz Fundacji Trzeźwość z Gdyni, także Urząd Miasta Sopot. Wkrótce zamieścimy więcej informacji.

Natomiast realizacja projektu dotyczącego Spektrum Płodowego Zaburzenia Alkoholowego (FASD), współfinansowanego przez Województwo Pomorskie potrwa jeszcze do 15 grudnia- wkrótce też obiecane materiały.

UWAGA! USTERKA TECHNICZNA – problem odtworzenia konferencji.

Szanowni Państwo, niestety z powodów technicznych musieliśmy na czas nieokreślony zawiesić umieszczony na kanale YouTube film – konferencję z 24.09.21 r. (współfinansowaną przez Woj. Pomorskie, w ramach realizacji projektu).Do czasu usunięcia usterki -udostępniony materiał konferencyjny p. Agnieszki Hartung pn. „Zaburzenia integracji sensorycznej u dzieci z FASD” znajduje się na stronie Kampanii STOP-FAS: www.stop-fas.pl

Partner projektu
Partner projektu

Partner projektu
Projekt realizowany w ramach Kampanii Społecznej w której uczestniczymy od 2014 r

Ponownie można wysłuchać konferencję z dn. 24.09.21 r.!!!

Szanowni Państwo, zgodnie z obietnicą, dzięki Fundacji PROSPEKT – naszego partnera – poniżej zamieszczamy nagraną i dostępną na kanale YouTube konferencję z dnia 24.09.21 r., która to odbyła się w ramach VIII Pomorskich Obchodów Światowego Dnia FAS/FASD, podczas realizowanego przez Fundację „Wschodzące Słońce” zadania publicznego, współfinansowanego przez Woj. Pomorskie.