Nasza Fundacja uzyskała status organizacji pozarządowej. Możesz przekazać nam swój 1% KRS: 0000405669 Podaruj 1%

UWAGA: modernizacja fundacji!

Szanowni Państwo!

Dzięki dofinansowaniu z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Funduszu Wspierania Organizacji Pożytku Publicznego rozpoczynamy proces „przebudowy” naszej organizacji, czyli jak mówi nazwa projektu/zadania – Modernizacja i unowocześnienie Fundacji.

Proces modernizacji będzie główne dotyczył naszej strony internetowej. Nie tylko zostanie dopasowana do bieżącej działalności/do wydarzeń które są organizowane przez Nas. Ale także będzie dopasowana do osób ze specjalnymi potrzebami. Za wszelkie problemy z przeglądaniem naszej strony w dniach 01 czerwca – 15 lipca 2022 r. z góry PRZEPRASZAMY. Zachęcamy do obserwowania naszych poczynań na sociaL mediach: FB oraz Instagramie.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu zostaną opracowane nowe materiały promocyjno – informacyjne oraz zakupiony nowy sprzęt tak niezbędny i potrzebny do realizacji naszych działań w terenie lub w formule online, min. w prowadzonych kampaniach społecznych, których jesteśmy współorganizatorami i wykonawcami.

Skip to content