Nasza Fundacja uzyskała status organizacji pozarządowej. Możesz przekazać nam swój 1% KRS: 0000405669 Podaruj 1%

Spływ kajakowy w dniu 17 lipca – niedziela!!

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że w najbliższą niedzielę 17. 07 organizujemy jednodniowy spływ kajakowy ojca z dzieckiem na który serdecznie zapraszamy. Spotykamy się o godzinie 10 na przystani kajakowej KAJAKALADJA w Sulęczynie. Oprócz spływu będzie również ognisko z poczęstunkiem i kilka innych atrakcji. Koszt uczestnictwa to 180 zł (sto osiemdziesiąt złotych) od pary – zgłoszenia do 15 lipca.

Obecnie mamy już ponad 30 par!

Prosimy w sprawie pytań i rejestracji na wydarzenie kontaktować się z Markiem Kaczeńskim, tel.: 510066768 – pomysłodawcą, osobą odpowiedzialną za organizację i przeprowadzenie spływu.

Marek w dniach 16 – 19 czerwca organizował spływ po rzece Słupi na którym też byliśmy. Poniżej kilka zdjęć z tej bardzo udanej imprezy!

Tu My – przedstawiciele organów statutowych naszej Fundacji: Kuba z lewej jako Komisja Rewizyjna po środku Mariusz Prezes Zarządu no i z prawej Marek jako Rada Programowa (ale i organizator tego czterodniowego wydarzenia).
Na koniec każdego dnia było ognisko… tu Kuba jako jeden z uczestników dokłada drzewo…….by paliło się lepiej…. zaliczony wieloletni staż w harcerstwie co widać po ogniu……
Z prądem…… chwila wytchnienia…
Na rzece Słupi podczas spływu można było spotkać takie tam przeszkody…
Tu sam pomysłodawca oraz organizator Marek Kaczeński!! A z przodu w szarej bluzie córka.
Chwila przerwy….ale na zdjęciu widać tyłem w niebieskiej koszulce, w białej czapeczce Basię – gościa z Krakowa.
Przez cztery dni towarzyszył nam Husky – tu trzymany przez swojego właściciela Kubę w trakcie przenoszenia kajaków.
Skip to content