Nasza Fundacja uzyskała status organizacji pozarządowej. Możesz przekazać nam swój 1% KRS: 0000405669 Podaruj 1%

” I Pierwsze Pomorskie Obchody Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach  Wypadków Drogowych”.

Szanowni Państwo! W ramach „I Pomorskich Obchodów Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych” dn. 17 listopada w godz. 10:00 – 12:00 odbędzie się w Gdańsku (transmitowana online) konferencja “Alkohol a kierowca”. Adresowana jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz policjantów/strażników miejskich (gminnych) zajmujących się profilaktyką.

Organizatorzy: Fundacja dla Dziecka i Rodziny “Wschodzące Słońce” oraz Wydział Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku.

Partnerem wydarzenia, która udostępnia nam w Gd.-Oliwie, ul. Wita Stwosza 23 pomieszczenie na konferencję i gości Nas z młodzieżą jest Fundacja RC.

Oprócz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych z naszego województwa gościli także policjanci z Gdańska i Tczewa, ratownicy medyczni ze Stowarzyszenie Na Rzecz Ratownictwa „ADIUTARE” z Gdańska, Stowarzyszenie Jednostka Strzelecka 3102 GRYF (więcej o nich w zakładce- WSPÓŁPRACUJEMY) a także p. Rafał Ziółkowski – były policjant obecnie zaangażowany w szeroko pojęte bezpieczeństwo ruchu drogowego. Konferencję wraz z warsztatem poprowadzili (na zdjęciu, poniżej): nadkom. Joanna Skrent z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Woj. Policji w Gdańsku oraz dr hab. Marek Wiergowski pracownik naukowy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – DZIĘKUJEMY.

Logo fundacji RC
Logo fundacji RC
Skip to content